www.andreaspinarova.cz

Individuální lekce

Chcete-li řešit specifika týkající se Vašeho těla, volte individuální lekce. Opravdu se to vyplatí. Jen tak máte jistotu, že cviky provádíte správně a jsou vhodné právě pro Vás.

Ve skupině není bohužel prostor upravovat cvičení s ohledem na možnosti Vašeho těla.

Nejčastějšími diagnózami, se kterými se v mé terapeutické praxi setkávám, jsou výhřez meziobratlového disku (výhřez ploténky), bolesti ramenního kloubu (zamrzlé rameno, impingement syndrom), bolestí kyčlí, blokády SI skloubení (bolest v kříži, bolesti beder) a skolióza.

Při terapii využívám zejména Jógu, Jógovou terapii a metodu SM Systém.

Na prvním setkání se prostřednictvím svalové diagnostiky podívám, jak Vaše tělo reaguje a na základě toho poté volím cvičení a terapii vhodnou právě pro Vás.

Individuální lekce probíhají v tělocvičně Na Břehu 13, Praha 9 (5 min. od stanice metra Vysočanská). Vždy STŘEDA 8-13 hod. a ČTVRTEK 8-17 hod.
<

Ceník lekcí Skupinové lekce Jóga, SM systém E-shop SM systém


SM systém – individuální lekce

Doporučuji každému, kdo chce začít cvičit SM-systém.
Při individuální lekci nejprve posoudím stav Vašeho pohybového aparátu a na základě toho vybíráme jednotlivá cvičení. V průběhu lekcí se naučíme správné provedení cviků a vysvětlím také proč které cviky zařazujeme a jaký mají vliv na Vaše tělo. Cvičíme s dopomocí (pomáhám cviky "dotahovat"), kombinuji s manuální terapií (cvičení kombinujeme s cílenou anatomickou masáží) abychom dosáhli co nejlepšího efektu. Touto kombinací jsme schopni docílit zlepšení stavu rychleji a efektivněji. Již po první lekci ucítíte pozitivní změnu :-).

Absolvováním individuální lekce získáte jistotu v provedení cviků a můžete potom pokračovat cvičením ve skupině.

Cvičení SM-systém je velmi vhodné jako prevence bolestí zad a pomáhá v akutních případech, i při chronických obtížích. Pomáhá řešit bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním, časté migrény, skoliózy, výhřezy meziobratlových plotének. Cvičení napravuje chybné držení těla. Pomáhá také v přípravě k aktivnímu sportování, či jako kompenzační cvičení pro sportovce.

Cvičit SM-systém SPS (spirální stabilizace páteře) můžete v jakémkoliv věku. Sportovci i netrénovaní :-).

Ceník lekcíVíce o SM systémuE-shop SM systém


Jóga – individuální lekce

Pro začátečníky i pokročilé. ,
Plynulý dech, správné držení těla, korekce provedení pozic, funkce chodidel, zapojení spirálních svalových řetězců, výběr pozic šitých na míru,...to je individuální lekce jógy. Po jejím absolvování získáte mnohem větší sebejistotu při cvičení a hlavně pocit, že si cvičením pomáháte a ne naopak.

Pokračovat ve cvičení potom můžete ve skupinové lekci v Centru Meridian, Sokolovská 209, Praha 9, vždy v úterý v podvečer :-).

Ceník lekcí Skupinové lekce Jógy


© 2016 Andrea Špinarová