www.andreaspinarova.cz >>

SM systém

Kdo může cvičit

Cvičení Spirální stabilizace páteře SM systém je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. Cvičení metodou Spirální stabilizace páteře (SPS) SM systém je vhodné pro lidi s bolestmi zad nebo pro ty, kteří chtějí poruchám páteře předejít.

Cvičíme se speciálním elastickým lanem – ukázkové video pod textem.

Naučte se základy SM systému online >>
Kurzy SM systém E-shop SM systém Individuální lekce SM systém

Zdraví za 15 minut denně

Po zacvičení 11 cviků SM systému za 15 minut denně, uděláte regenerační, protahovací a zároveň posilovací zdravotní program pro Vaše tělo. Díky jednoduchosti a nenáročnosti lze provádět doma, na zahradě, či u vody. K tomu potřebujete jen speciální elastické lano a můžete cvičit.

Individuální lekce SM systém Kurzy SM systém E-shop SM systém

Jak začít

Stačí si koupit cvičební set s elastickým lanem, knihou a DVD. Pro dokonalé naučení 11ti základních cviků doporučuji absolvovat individuální lekci s manuálními technikami SM-systému a alespoň 10 lekcí cvičení SM systému ve skupině.

E-shop SM systém Individuální lekce SM systém Kurzy SM systém

Pro koho je cvičení SPS vhodné

Co ode mne můžete očekávat

Nabízím Vám vysvětlení a výuku účinného cvičení SPS (známé také jako SM-systém). Pomocníkem Vám bude pružné elastické lano a odborný dohled s výkladem zkušené terapeutky. Cvičení probíhá ve stoje, případně v sedě, v závislosti na okolnostech. Dochází ke střídání aktivace a relaxace svalů za pomalého, avšak rozsáhlého pohybu horní nebo dolní končetiny. Při individuální lekci je samozřejmostí výběr jednotlivých cviků, které jsou vhodné právě pro Vás. Pro dosažení efektivního výsledku a změny v držení těla je třeba vlastní vůle a chuť ke každodennímu cvičení. Cvičení je nejefektivnější ve spojení s manuální terapií – cílenou anatomickou masáží. Dochází tak nejdříve k uvolnění a protažení svalů zkrácených za použití speciálních mobilizačních technik. Následně proběhne protažení a mobilizace za pomoci vlastního cvičení.

Více informací o metodě SM systém Individuální lekce SM systém Kurzy SM systém E-shop SM systém

Ukázka cvičení SM systém při bolesti ramen - s komentářem: